Čelenka Fiore

Čelenka Fiore


Elegantní květinová čelenka s českým křišťálem

Velikost 13 × 9 cm Více

2 200 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Zlato
Zlato
Růžové zlato
Růžové zlato
Platina
Platina

ks

Elegantní květinová čelenka s českým křišťálem

Velikost 13 × 9 cm Více

  Dlouhé náušnice, které opticky prodlužují krk. Jedinečné spojení grafické linky s organickým květem zdobeným českým křišťálem.

  • Velikost 13 × 9 cm
  • Materiál mosaz- galvanizováno (24k zlato, stříbro, růžové zlato-trizalit), Preciosa® Crystals 

  Zapínání
  průvlekový háček na zavěšení

  Jednoduchý háček, který snadno protáhnete dírkou a díky ostrému zahnutí zůstane bezpečně na místě. Pro zajištění proti ztrátě můžete použít silikonovou zarážku. Věděli jste ale, že náušnicových uzávěrů je mnoho typů? Zjstěze zda používáte ten správný k Vašemu typu náušnic

  Materiál

  galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

  Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

  Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

  České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

  Lokální výrobci a ruční práce

  Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

  Více o historii Jablonecké bižuterie

  Balení

  Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem.

  -

  Parametry
  kov ZlatoRůžové zlatoPlatina