Jehla Trifoglio - kov: Zlato

Jehla Trifoglio - kov: Zlato


Klasická elegantní jehlice do klopy s květem zdobeným českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - jehla s krytkou
DÉLKA - 9, 4 cm Více

680 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Zlato
Zlato
Platina
Platina

ks

Klasická elegantní jehlice do klopy s květem zdobeným českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - jehla s krytkou
DÉLKA - 9, 4 cm Více

     Tahle květinová jehlice je skvělým doplňkem nejen do klopy saka nebo kabátu, ale bude vypadat skvěle třeba na vašem oblíbeném svetru nebo klobouku. Tvoří skvělé duo s náušnicemi Fiore, se kterými si je můžete pořídit v sadě.

     • Délka 9,4 cm
     • Váha 4,3 g - kus
     • Zapínání- jehlice s krytkou
     • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, stříbro, ruthenium, růžové zlato- trizalit), Preciosa® Crystals

     Zapínání

     jehlice s krytkou

     Jehlice jsou skvělou ozdobou oděvu pro své jednoduché zapínání. Jednoduš opatrně aplikujte hrotem dovnitř skrz materiál a ven, kde ostrý hrot zajistíte krytkou.

     Zjistěte o brožích a jehlicích více a nechte se jen inspirovat jak na ně

     Materiál

     galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

     Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

     Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

     České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

     Lokální výrobci a ruční práce

     Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

     Více o historii Jablonecké bižuterie

     Balení

     Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem. 

     Parametry
     kov ZlatoPlatina