Náhrdelník Trifoglio

Náhrdelník Trifoglio


Elegantní náhrdelník s květinovými okraji zdobený českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - otevřená obruč (bez zapínání)
VELIKOST - ⌀ 13,5 cm Více

2 000 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Zlato
Zlato
Růžové zlato
Růžové zlato
Platina
Platina

ks

Elegantní náhrdelník s květinovými okraji zdobený českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - otevřená obruč (bez zapínání)
VELIKOST - ⌀ 13,5 cm Více

   Origální náhrdelník ve tvaru obruče s trojlistými květy na koncích. Můžete jej nosit symetricky na střed nebo pootočený motivem do strany.

   • Velikost ⌀ 13,5 cm
   • Váha 27, 5 g
   • Zapínání- otevřená obruč (bez zapínání)
   • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, stříbro, růžové zlato- trizalit), Preciosa® Crystals

   Zapínání

   otevřená pružná obruč

   S tímto náhrdelníkem nemusíte řešit komplikované zapínání. Díky flexibilitě obruče pouze lehce rozevřete konce a na krk jej snadno nasadíte. Ta se potom vrátí do původního tvaru a máte hotovo.

   Materiál

   galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

   Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

   Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

   České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

   Lokální výrobci a ruční práce

   Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

   Více o historii Jablonecké bižuterie

   Balení

   Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem.