Náušnice Fiore Long - kov: Zlato

Náušnice Fiore Long - kov: Zlato


Dlouhé elegantní visací náušnice s květem zdobeným českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - průvlekový háček
DÉLKA - 9 cm Více

1 350 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Zlato
Zlato
Růžové zlato
Růžové zlato
Platina
Platina

Skladem
pár

Dlouhé elegantní visací náušnice s květem zdobeným českým křišťálem

ZAPÍNÁNÍ - průvlekový háček
DÉLKA - 9 cm Více

     Dlouhé náušnice, které opticky prodlužují krk. Jedinečné spojení čisté grafické linky s organickým květem zdobeným českým křišťálem

     • Délka 9 cm
     • Váha 6,1 g - kus
     • Zapínání- průvlekový háček
     • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, stříbro, ruthenium, růžové zlato- trizalit), Preciosa® Crystals

     Zapínání

     průvlekový háček na zavěšení

     Jednoduchý háček, který se snadno protáhne dírkou a díky ostrému zahnutí zůstane i při pohybu na svém místě. Pro zajištění proti ztrátě můžete použít silikonovou zarážku. Věděli jste ale, že náušnicových uzávěrů je mnoho typů ? Zjistěte zda používáte ten správný k Vašemu typu náušnic ➤zde

     Materiál

     galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

     Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

     Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

     České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

     Lokální výrobci a ruční práce

     Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

     Více o historii Jablonecké bižuterie

     Balení

     Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem.

     Parametry
     kov ZlatoPlatina