Náušnice Gris Long

Náušnice Gris Long


Dlouhé náušnice s perlami Swarovski v šedých odstínech s drobným krystalkem

ZAPÍNÁNÍ - puzety (titanový dřík)
VELIKOST - 9,8 cm Více

1 650 Kč
Skladem
pár

Dlouhé náušnice s perlami Swarovski v šedých odstínech s drobným krystalkem

ZAPÍNÁNÍ - puzety (titanový dřík)
VELIKOST - 9,8 cm Více

     Dlouhé grafické náušnice, které i přes svoji jednoduchost zaujmou na první pohled. Díky volnému usazení v trubičce se náušnice přirozeně pohybují. Každá perla má ve středu vsazený mikrokrystal, který vytváří drobný třpyt v kontrastu k sametovému lesku perly.

     • Velikost 9,8 cm
     • Váha 7,2 g - kus
     • Zapínání- puzety (titanový dřík)
     • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, platina), Swarovski Components

     Zapínání

     vpichovací puzeta se špuntovým uzávěrem

     Pro puzetové zapínání používáme antialergenní dříky z chirurgické oceli nebo titanu. Jsou tak vhodné pro lidi citlivé na běžné kovy a slitiny. Věděli jste ale, že náušnicových uzávěrů je mnoho typů ?

     Zjistěte zda používáte ten správný k Vašemu typu náušnic

     Materiál

     galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

     Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

     Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

     Perly od Swarovski Components vynikají svým leskem, perlescencí a především vysokou odolností vůči poškrábání. Díky skleněnému jádru mají komponenty stejnou váhu jako pravé mořské perly živočišného původu. 

     Lokální výrobci a ruční práce

     Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

     Více o historii Jablonecké bižuterie

     Balení

     Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem.