Náušnice Gris S

Drobné grafické náušnice, které i přes svoji jednoduchost zaujmou na první pohled. Každá perla má ve středu vsazený mikrokrystal, který vytváří drobný třpyt v kontrastu k sametovému lesku perly.

  • Velikost ⌀ 2,5 cm
  • Váha 2 g - kus
  • Zapínání- puzety (titanový dřík)
  • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, platina), Swarovski Components
1 300,00 Kč

BALENÍ

Každý kousek dostanete zabalený v krásné dárkové krabičce nebo v praktickém dust bagu pro pohodlné cestovaní. Šperky jsou baleny tak, aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozbalování našeho balíčku bylo příjemným zážitkem.

DORUČENÍ A VRÁCENÍ

Objednávky odesíláme během 3-5 pracovních dní od přijetí platby. Objednávku můžete vrátit do 30 dní od jejího obdržení. více informací o tomto procesu najdete zde

PÉČE

dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci se šperky, jelikož některé komponenty jsou lepené a při pádu z výšky by mohlo dojít k jejich poškození.

více praktických tipů jak na údržbu šperků a jejich uchovávání najdete zde

MATERIÁLY A VÝROBA

Povrchovou úpravu (galvanické pokovení) zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že výsledné pokovení bude splňovat nejen daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní normy EU.

Český křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chemickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. V našich špercích používáme nejčastěji kameny značky Preciosa crystals (Česko) nebo Swarovski components (Rakousko)

Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.