Náušnice Black Jack

Náušnice Black Jack


Dlouhé štrasové náušnice v barvě Jet s klipsovým zapínáním

ZAPÍNÁNÍ - klips
VELIKOST - 22,5 × 1,2 cm Více

2 400 Kč
Skladem
pár

Dlouhé štrasové náušnice v barvě Jet s klipsovým zapínáním

ZAPÍNÁNÍ - klips
VELIKOST - 22,5 × 1,2 cm Více

   Dolouhé štrasové náušnice s třpytivým českým křišťálem Preciosa® Crystals v temně šedé barvé Black diamond pokoveno rutheniem.

   • Velikost 22 × 1,2 cm
   • Váha 13 g kus
   • Zapínání- mechanický klips
   • Materiál mosaz- černý lak, Preciosa® Crystals

   Jestli máte pocit, že by přece jen byly náušnice na vás moc dlouhé, dá se jejich délka snadno upravit. Stačí napsat požadnovanou maximální délku do poznámy k objednávce a my vám je upravíme na míru.


   Zapínání

   mechanická klipsa s možností regulace přítlaku

   Pro ty, kteří nemají propíchnuté ušní dírky, nebo z jiného důvodu neradi nosí náušnice s puzetovým zapínáním jsou klipsy skvělou volbou. Díky klipsu se nemusíte bát ani váhy větších náušnic, ta se pohodlně rozloží po celém ušním lalůčku

   Jaké jsou další výhody klipsového zapínání, jak je správně nasazovat nebo nastavit přítlak

   Materiál

   galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

   Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

   Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

   České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

   Lokální výrobci a ruční práce

   Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

   Více o historii Jablonecké bižuterie

   Balení

   Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem. 

   Alternativní produkty2