Clip 004

Clip 004


Drobný kulatý cuff s malým krystalkem Preciosa

ZAPÍNÁNÍ - nasazovací cuff
VELIKOST - ⌀ 4 mm Více

260 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Zlato
Zlato
Platina
Platina

ks

Drobný kulatý cuff s malým krystalkem Preciosa

ZAPÍNÁNÍ - nasazovací cuff
VELIKOST - ⌀ 4 mm Více

  Elegantní výrazné náušnice ve tvaru trojlistého květu s třpytivým českým křišťálem.

  • Velikost ⌀ 4 mm
  • Váha 0,6 g kus
  • Zapínání- nasazovací cuff
  • Materiál mosaz- galvanizováno (zlato, platina), Preciosa® Crystals

  Zapínání

  nasazovací cuff

  Jednoduchá otevřená náušnice, kterou nasazujete přes nejužší místo na ušním boltci. V případě nutnosti můžete kroužek lehce zmáčknutím zmenšit nebo naopak roztáhnout. 

  ▹ Jak snadno nasazovat a nosit cuffs si můžete přečíst zde

  Materiál

  galvanizovaná mosaz, Preciosa® Crystals

  Povrchovou úpravu zadáváme v České republice. Díky tomu máme jistotu, že bude pokovení splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.Šperky jsou bez obsahu niklu což je nejčastější faktor způsobující alergickou reakci.

  Objevte další krásné povrchové úpravy, které v naší výrobě používáme.

  České křišťál se vyznačuje vysokou kvalitou a je světově uznávaný především pro své opticko-estetické vlastnosti. Narozdíl od běžného skla má díky chamickému složení vyšší index lomu světla. Tím je zaručena vysoká brilance a čistota. Preciosa® Crystals jsou také vyráběny bez obsahu olova a splňují nejvyšší standardy kvality a odolnosti.

  Lokální výrobci a ruční práce

  Šperky z naší dílny se vyrábějí ručně a na každém kousku se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po leštění a výstupní kontrolu kvality, která věnuje pozornost i těm nejmenším detailům. Veškerou výrobu soustředíme v České republice v Jablonci na Nisou. Navazujeme tak na místní tradici výroby skla a šperků, která sahá až do 18 století.

  Více o historii Jablonecké bižuterie

  Balení

  Každý kousek dostanete v krásném dárkovém balení, aby výsledný wow efekt po otevření byl dokonalý. Šperky jsou baleny tak ,aby nedošlo k jejich poškození během dopravy a rozablování našeho balíčku byl příjemným zážitkem. 

  Parametry
  kov ZlatoPlatina